Все про імунітет

28.11.16
alt

Щорічно 1 березня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначається Всесвітній день імунітету, мета якого – нагадати про проблеми, пов’язані з різними імунними захворюваннями, а також зі збереженням та зміцненням імунітету.

Імунітет – це здатність організму протистояти, звільнятися від безлічі несприятливих факторів, що впливаючи на організм викликають всілякі недуги,та речовин, які несуть в собі чужорідну генетичну інформацію.

Імунна система – це лінія оборони, що захищає організм від усього чужорідного. Якщо імунна система організму функціонує нормально, то людина взагалі не хворіє ніякими захворюваннями.

Система імунітету людини залежить наполовину від спадковості, так як починає формуватися ще в утробі матері, та на 50% – від способу життя. Три кити, на яких тримається імунітет людини, це здоровий сон, фізичні навантаження та збалансоване харчування. Зазвичай людина замислюється про роль й можливості підтримки імунітету лише під час важкого простудного захворювання, тоді як вона сама є наслідком імунної недостатності.

Тому берегти здоров’я й зміцнювати імунітет важливо всім, особливо в міжсезоння, коли організм особливо потребує підтримки. Також увагу на імунітет важливо звернути тим, хто переніс ГРЗ, ГРВІ або грип та хто відчуває великі фізичні навантаження.


Інфекції

Імунна система, як і всі системи організму, потребує найкращого «пального» для ефективного функціонування. Якщо організм не отримує необхідних харчових речовин, то одним із найімовірніших наслідків є підвищення сприйнятливості до всіх видів інфекцій, особливо вірусних, таких, як застуда та грип.

 

Ознаки збою імунітету

Часті простудні захворювання, тривале підвищення температури, синдром хронічної втоми, больові відчуття в суглобах та м’язах, порушення сну, частий головний біль, поява висипань на шкірі – все це прояви порушень в роботі імунної системи та нагода почати зміцнювати захисні сили організму або навіть звернутися до лікаря.

 

Де ж вихід?

Звичайні лікарі (терапевти, педіатри) вважають, що необхідно в профілактичних цілях приймати ліки, які зміцнюють імунітет.

Однак, фахівці-імунологи довели, що зміцнити імунітет здорової людини за допомогою ліків (препаратів хімічного походження) практично неможливо. Причина цього криється в тому, що ліки, призначені для зміцнення імунітету, орієнтовані тільки на хворих і виключно в комплексі з ліками від конкретної хвороби. Таким чином, не можна запастися здоров’ям на майбутнє, а ось конкретної шкоди заподіяти можна. Прийом подібних ліків здоровою людиною значно більше завдає шкоди, ніж користі.

Практично всі знають, що загартовування зміцнює імунітет, і це вірно, але якщо організм постійно недоотримує біологічно активні речовини, і, в першу чергу, такі як вітамін С, А, Е, мінерали Цинк та Селен, про нормальний імунітет не може бути й мови, навіть якщо цілодобово сидіти в ополонці. Загартовування не додасть в наш організм антиоксиданти: вітаміни С, А, Е, мінерали Цинк та Селен. Правда їх можна отримати з їжею, але біда в тому, що мало хто з людей на нашій планеті харчується в такому асортименті та кількості, які можуть щодня забезпечувати наш організм цими життєво необхідними речовинами.


Що допоможе імунітету?

Відновлювати та підтримувати імунітет можна за допомогою спеціальних імунозміцнюючих засобів, таких як PROFILAKTONE.

До складу PROFILAKTONE входить масло, отримане з печінки гренландської акули, що є джерелом алкілгліцеролу, вітамінів А, D, Е, С та мінералів — Цин­ку та Селену відомих своїми імуностимулюючими вла­стивостями.

За даними ряду досліджень, масло печінки акули може застосовуватися для профілактики вірусних захворювань (таких як грип або ГРВІ) та бактеріальних інфекцій. У невеликих кількостях алкілгліцерол виявлено і в нашому власному організмі. Відомо, що ця речовина міститься в материнському молоці (близько 0,1%), забезпечуючи захист немовляти до повноцінного формування її власної імунної системи. Алкілгліцерол також міститься в селезінці, кістковому мозку. Найбільша концентрація алкілгліцеролу міститься в маслі печінки акули близько 20 %.

Масло печінки акули крім алкілгліцеролу містить жиророзчинні вітаміни А, D, Е, вітамін С та мінерали Цинк та Селен. У комплексі вищезгадані речовини забезпечують антиоксидантний захист організму, сприяють зменшенню інтоксикації організму, що дуже важливо, коли людина ослаблена в боротьбі з інфекцією. При ГРЗ або ГРВІ вільних радикалів стає більше, вони забирають електрони у здорових клітин, нерідко викликаючи їх загибель, порушують функцію імунної системи. У таких випадках додатковий прийом антиоксидантів забезпечує нейтралізацію вільних радикалів, оскільки вітаміни та мінерали віддають свої електрони, й клітини організму не страждають.

Тобто, активні компоненти PROFILAKTONE — алкілгліцерол, вітаміни та мінерали — здатні працювати в одному напрямку: на користь імунітету людини.


Тільки комплексний підхід матиме високу ефективність і тривалу стійкість

Здоров’я – це таке явище, що його починаєш цінувати тільки тоді, коли втрачаєш. Але необхідно навчитися цінувати своє здоров’я понад усе, що у нас є, так як його втрата по своїй вагомості у тисячі разів перевершує все, що ми маємо. Краще бути здоровим та багатим, ніж бідним та хворим. Ми повинні залишити менталітет, що доки грім не гряне, ми здоров’ям не займаємося і замінити його тим, що краще зробити на одну профілактику більше, ніж зайвий раз полежати в лікарні.

І на останок, розсудлива людина завжди шукає і знаходить можливості вирішення будь-яких проблем зі здоров’ям, а PROFILAKTONE є прекрасними помічником у цьому.